Iveco Gibas / O firmie / Kariera

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Kariera

O nas jako pracodawcy:
Zatrudniamy obecnie około 30 pracowniku z czego najliczniejszą grupę stanowią pracownicy warsztatowi: mechanicy, elektrycy, lakiernicy, blacharze samochodowi. Zatrudniamy również handlowców sprzedawców części zamiennych do samochodów wszystkich i marek i sprzedawców nowych samochodów marki IVECO.Wspieramy swoich pracowników w rozwoju zawodowym licznymi szkoleniami technicznymi i kompetencyjnymi organizowanymi, stwarzamy również możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień z obsługi sprzętu warsztatowego.

Kogo szukamy:
Naszymi pracownikami mogą zostać Ci, którzy posiadają wykształcenie techniczne oraz minimum trzyletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jak oferowane (wyłączając staże i praktyczną naukę zawodu). Preferowani są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przy samochodach ciężarowych, dostawczych, naczepach i przyczepach.

Proces rekrutacji:
Pierwszym etapem procesu rekrutacyjnego jest formalna aplikacja Kandydata na wybrane stanowisko pracy. Wśród składanych dokumentów powinny znaleźć się: CV i list motywacyjny. Dokumenty można przysłać: pocztą tradycyjną na adres firmy: Wyszynki 24 64-840 Budzyń lub e-mailem na adres info@truckwarsztat.pl . kolejny etap procesu rekrutacyjnego polega na rozmowach kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.